Kamery do pomiaru temperatury

Kamery termowizyjne w niezauważalny sposób sprawdzają temperaturę ciała osób wchodzących do zakładów pracy, lotnisk, dworców, centrów handlowych, placówek medycznych czy innych miejsc użyteczności publicznej. 

Kamery termiczne są jednym z najbardziej skutecznych sposobów na walkę z COVID-19, ponieważ gorączka występuje u blisko 88% osób zarażonych koronawiursem SARS-CoV-2. 

Kamery termiczne wyróżnia niezwykła precyzja pomiaru. Urządzenia w czasie rzeczywistym dokonują kontroli temperatury ciała podając wynik z dokładnością od 0,1°C do 0,3°C w zależności od wybranego modelu. Inteligentny algorytm jest w stanie zbadać temperaturę osób, które mają na twarzy maseczki, okulary przeciwsłoneczne czy noszą nakrycia głowy.

Kamery termiczne zapewniają bezpieczeństwo zarówno osobom wchodzącym do budynków, jak i pracownikom. Kontrola odbywa się bezkontaktowo i pozwala na odpowiednią reakcję w przypadku wykrycia podwyższonej temperatury czy gorączki.

Zestaw do Profesjonalnego pomiaru temperatury

Dualna kamera termowizyjna do pomiaru temperatury ciała ludzkiego, 16 twarzy, duża dokładność.  Dualna kamera IP składająca się z modułu termowizji o rozdzielczości 400 x 300 z obiektywem 8 mm oraz modułu kamery wizyjnej o rozdzielczości 1920 x 1080 z obiektywem regulowanym 2,7…12 mm. Kamera posiada możliwość automatycznego pomiaru temperatury do 16 twarzy jednocześnie.

65.000,00 zł netto (+23% VAT)