Kamery do Monitoringu

Kamery przemysłowe jako nieodłączny element monitoringu

Znajdują zastosowanie w instytucjach pożytku publicznego, urzędach, obiektach usługowo-handlowych, coraz częściej także w miejscach prywatnych. Kamery do monitoringu nocnego lub całodobowego pozwalają śledzić na bieżąco obraz zapisywany na nośniku danych. Ich wybór powinien być uzależniony od zastosowania i funkcji, jakie mają spełniać. Kamery przemysłowe typu kopułkowego będą idealne do monitorowania obiektów usługo-handlowych takich jak restauracje czy sklepy. Taka kamera nie rzuca się w oczy, dzięki czemu klienci nie będą czuć się skrępowani. Kamery kompaktowe będą odpowiednie do monitorowania hal produkcyjnych lub dużych powierzchni. Takie kamery do monitoringu nocnego są odporne na wilgoć i zmieniające się temperatury. Parkingi czy place budowy powinny być monitorowane przez kamery przemysłowe obrotowe. Ich obrotowa praca może uchwycić każde miejsce. W naszej ofercie znajdziesz kamery kompaktowe, kopułkowe, zewnętrzne, obrotowe a także ukryte. Ostateczne podjęcie decyzji dotyczącej wyboru najlepszego rodzaju monitoringu warto skonsultować z specjalistami w tej dziedzinie. Zachęcamy do kontaktu z nami. Dopełnimy wszelkich starań, aby pomóc Ci wybrać najlepsze kamery do monitoringu nocnego lub dziennego.

kamery do domu

Każdy z nas marzy by mieć swój dom z ogródkiem i garażem. Poświęcamy wiele czasu, z wielu rzeczy rezygnujemy a często bierzemy kredyt by spełnić te marzenie. Jednak dla pełnego zapewnienia bezpieczeństwa potrzebny jest sprawny, stabilny monitoring, który nas zawiadomi o niebezpieczeństwie. Dzięki nam jest to możliwie!

kamery do firmy

Instalując kamery w swojej firmie zapewnisz dbałość o jej majątek zarówno wśród ludzi jak i dobytku. Najczęściej prowadzimy swoje firmy poza miejscem zamieszkania. 

Gdy kiedyś przyjedziesz rankiem do firmy i zobaczysz zniszczone drzwi i że brakuje Ci sprzętu to już wiesz, że coś się wydarzyło. Jednak bez dowodów będzie trudno cokolwiek Ci udowodnić. 

kamery do szkoły

Rodzice prowadząc swoje dzieci do szkoły powierzają opiekę nad ich pociechami własnie nauczycielom. Od tego momentu to pedagodzy odpowiadają za dzieci. Zdarzają się nieszczęśliwe wypadki, zniszczenia mienia a także wtargnięcia osób nieuprawnionych. Warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i dzieci!

kamery na osiedla

Kamery na osiedlu jeszcze do niedawna były czymś totalnie nowym, niespotykanym. Coraz większa świadomość bezpieczeństwa zrodziła pomysł instalowania kamer w zabudowie wielorodzinnej. Stosuje się coraz częściej kontrole dostępu jak również monitoring wizyjny.